Krom Boya Bayilik

Krom Boya Bayilik

Real Chrome  Since 2006 – Real Krom Boya kaplama sektörü içerisinde yer verdiği hizmetlerle dikkat çekmekte ve tüm Avrupa’da ve Orta Doğu ülkelerinde faaliyet göstermektedir. Profesyonel bir kaplama ve üretici şirketi olan firma müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun kaplama ve krom boya hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunarak altın kaplama sektörü öncüleri arasında yer almaktadır. Piyasanın öncü ve rakipsiz isimleri arasında yer alan Real Gold – Real Chrome ve Royal Gold  Kaplama Sistemleri Altın kaplama, Krom  Boya ve Desen Kaplama sektörü bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında başta gelmektedir. Firmanın  kaplama yaptığı ürünlerde kararma, oksitlenme olmamaktadır. Tüm ürünler garantili ve sertifikalı olarak tüketicilere sunulmaktadır.

Telefon 0212 698 85 60

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik Şartları

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik almak isteyen girişimcilerin firmanın web sitesinde bulunan Franchise ( Bayilik ) ön başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Firma girişimcilerine yüksek yatırımlar gerektirmeden komple bir tesise sahip olabilme olanağı sunmaktadır.  Kaplama tesisi kurmak için yüksek rakamlar ödemeden , ofisinizde ya da mağazanızda kolaylıkla kullanabileceğiniz teknik ile yüksek gelir imkanı sağlayan markanın gerektirdiği bayilik yatırım rakamı ile ilgili olarak telefonla bilgi alınabilmektedir.

İletişime Geç

 

Whatsapp: 0541 966 12 74

 

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik Avantajları

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik alan girişimciler binin üzerinde bayiliğe sahip bir markanın isminden ve deneyimlerinden yararlanma fırsatına sahip olmaktadır. Bu sayede her yeni işletmede karşılaşılan riskleri azaltma avantajını yaşayacaklardır. Real Gold Kaplama Sistemleri uyguladığı  kaplama tekniğinin satışında piyasada öncü bir konumda bulunmaktadır. Bu da Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik alan girişimcilerin çok rağbet gören bir marka ile işbirliği yapmasını ve büyük bir karlılığa erişmesini sağlamaktadır. Yenilikçi bakış açısına sahip olan firma kullandığı son teknoloji makineler ve altyapı ile hizmet standartlarını sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini maksimumda tutmaya çalışmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun tasarım ve kaplama çözümlerini, hem yaratıcı hem de ekonomik olarak sunması nedeni ile gün geçtikçe daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır. İletken olmayan plastik, cam, ahşap gibi ürünlerin de altın ya da gümüş kaplamasına olanak veren setleri ile müşterilerden gelebilecek her türlü talebi en uygun koşullarla çözümleyen marka, bayilerine karşılaşabilecekleri her sorunda sınırsız destek sunmaktadır. Ayrıca reklam faaliyetleri ile de desteklediği girişimcilerini kendi geniş ailesinin bir parçası olarak görmekte ve karlılıklarını artırmak için düzenli olarak önerilerde bulunmaktadır.

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik Destekleri

Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik alan girişimcilerine bir veya iki günlük eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra tüm bayilere haftanın 6 günü teknik destek sunulmaktadır. Bunun yanında personel ve pazarlama destekleri de Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik alan girişimcilere düzenli olarak verilmektedir.

Siz de Real Gold Kaplama Sistemleri Bayilik alarak sektörün öncüsü bir marka ile işbirliğine girmenin avantajını yaşayabilir ve karlı bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

Bayilik Formu