Krom Boya Malzemeleri

Krom Boya Malzemeleri

Real Chrome Krom Boya Kimyasalları Avrupa DIN 9001 Normuna göre üretmekteyiz. Bizim Sprey Krom Boya Malzemelerinde sararma , solma ve benzeri sorunlar kesinlikle yoktur . Kapladığınız ürünleri Dış Cephede kullanabilirsiniz !!!

Krom kaplama işlemi genellikle cam, ahşap, polyester, seramik ve de plastik gibi malzemelerin üzerine uygulanmaktadır. Günümüzde pek çok eşyanın üzerinde krom kaplamaların olduğunu görmek mümkündür. Öyle ki yapılan kaplama işlemi en estetik bir güzellik sağlamakta, hem de kötü görünen parçaların daha yeni görünmesine katkı yapmaktadır.

KROM BOYA POPÜLERLİĞİ

Bilindiği gibi son zamanlarda krom boya kullanımı popüler olmuştur. Peki krom boya nedir ve nereye, nasıl uygulanır? Krom boyalar, aslına bakıldığında geleneksel olarak gerçekleştirilen krom kaplama işlemine gereksinim kalmaksızın üretilmiş bir teknik ürün denilebilir. Ürünü metal, plastik, ahşap, fiberglass vb. gibi malzemeler üzerinde kullanmak mümkündür.

Güvenilir olup olmadıkları hakkında birşey diyemeyiz. Ancak tavsiyemiz lütfen mekanlarını ziyaret etmeden kesinlikle bir anlaşma yapmayınız. Zira geçmişte görüp ve duyduğumuz çok mağdur insan vardır , bilgileri olmadığından Krom görüntüsünü görüp bilinçsiz Krom Boya Makinası alıyorlar . Bu da ne yazıkki ellerinde patlıyor !
Krom Boya Makinesi almadan önce , Son Kat Vernik atırıp üç gün sonra bir maket bıçağıyla bir kaç çizgi keserek ve aynısını çapraz keserek bir Koli Bantı yapıştırıp DENEYİN! Vernik soyuluyormu diye bakın !!!